2018-03-18

Nuotraukos

2024-2025   2023-2024  2022-2023   2021-2022   2020-2021    2019-2020   2018-2019   2017-2018 

 

2024 m. gegužės 29 d. į platų pasaulį išlydėjome 83 mūsų mokyklos absolventus! Tai šventė kelianti ir džiugesį, ir liūdesį. Džiaugiamės, kad turėjome galimybę vieni iš kitų mokytis, kartu muzikuoti, dalintis pasiekimais, ieškoti sprendimų. Liūdime, nes atėjo laikas išsiskirti, bet tikimės, kad dar susitiksime, net jei ir rečiau. Dėkojame mamoms Jūratei Lengvenienei ir Ingai Macijauskienei už gražius žodžius, kuriems skambant nubyrėjo ne viena ašara. Dėkojame Lukui Lengveniui už koncerto paįvairinimą jautriomis mokinių mintimis apie muziką ir mokyklą. Už puikų koncertą AČIŪ tariame kamerinio styginių instrumentų orkestro atlikėjams ir absolventams. Sėkmės ir iki susitikimo!

2024 m. gegužės 25 d. Užutrakio dvaro sodybos Europos salėje vyko tradicinis 2023-2024 m. m. tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatų koncertas „MUZIKA TAU…“, kuriame padėkų raštais ir saldžiomis dovanėlėmis apdovanojome 166 mokinius, 45 mokytojus ir 9 koncertmeisterius. 2023-2024 m. m. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo 38-iuose skirtinguose konkursuose! Koncerte skambėjo laureatų atliekama muzika. Džiaugiamės mokinių pasiekimais!

 
 
 
Gegužės 23 d. Birštono meno mokykloje įvyko mūsų mokyklos mokinių koncertas „Pavasario žiedai“. Jame skambėjo net 17 skirtingo žanro kūrinių, pradedant soliniais ir baigiant vokaliniais ansambliniais pasirodymais. Koncertas ypatingas – mūsų mokyklos direktorė Daina Rakšnienė ir Birštono meno mokyklos direktorė Rasa Norvilienė pasirašė mokyklų bendradarbiavimo sutartį! Po jo apžiūrėjome kurortą, išbandėme ekstremaliausią Lietuvoje 600 metrų rogučių trasą „Pramogų kalne“, įveikėme 300 apžvalgos bokšto laiptelių, grožėjomės Nemuno kilpos vaizdais. Laimingi ir kupini įspūdžių grįžome į Vilnių. Dėkojame mokytojai Giedrei Černiūtei už puikiai suorganizuotą koncertinę išvyką.
 

Tęsiant ilgalaikes tradicijas 2024 m. gegužės 22 d. įvyko kasmetinis ir visų chorinės muzikos mylėtojų labai laukiamas jaunųjų dirigentų koncertas! Visi nekantriai laukė dirigentų pasirodymo. Koncerte svečiavosi tėveliai, buvę absolventai ir mokytojai. Aatsakinga ir nėra lengva stovėti prieš chorą – tavo mostą stebi dešimtys smalsių akučių, linki tau sėkmės ir kartu atliepia tavo muzikalumui. Koncerte pasirodė 8 dirigentai, skambėjo jaunučių choro „Ri dig do“ (vad. I. Račkauskienė, koncertm. V. Švedavičienė) ir jaunių choro „Gaida“(vad. L. Tomkevičienė, chormeist. M. Uleckienė, koncertm. L. Shaposhnikova) balsai. Moksleiviai pajuto dirigavimo jėgą ir svarbą, turėjo unikalią galimybę pasirodyti prieš savo draugus.

Gegužės 10 d. mūsų mokykloje vyko fortepijono metodinės grupės absolventų „Atsisveikinimo koncertas“, kuriame absolventai atliko mėgstamą muziką, dalinosi prisiminimais apie muzikos mokyklą. Tėveliai ir koncerto svečiai džiaugėsi išsakytomis absolventų mintimis ir jų atliekama muzika.

 
 
 
 
 
 
 

Saulėtą gegužės 11 dieną mūsų mokyklos Didžiojoje salėje jau 22 kartą vyko kasmetinis festivalis „Šeimyninio muzikavimo džiaugsmas“, skirtas tarptautinei Šeimos dienai. Festivalyje dalyvavo 33 įvairių sudėčių ansambliai. Scenoje kartu muzikavo ir vaikai, ir tėveliai, seneliai, dėdės, tetos bei kiti giminaičiai, sukurdami džiaugsmingą šventę ir sau, ir visiems klausytojams. Paskutinis festivalio akordas – tai visų kartu sudainuota „Šeimų diena“ (muzika A. Rakšnio, eilės R. Kaziulienės). Dėkojame organizatoriams: Aušrai Liasienei, Vidai Čojienei, Violetai Butkauskienei, Svetlanai Bulygo, Brigitai Jurkonytei-Hermanienei!

 
Džiaugiamės jau tradicija tapusiu projektu „Skamba muzika Lietuvos muziejuose ir dvaruose“! Gegužės 4 d. mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai koncertavo įspūdingo grožio Alantos dvare. Atlikėjai ne tik muzikavo, bet ir ekskursijoje susipažino su Alantos dvaro istorija. Šio projekto koncertuose muzikuoja mūsų mokyklos styginių instrumentų, fortepijono, pučiamųjų instrumentų, solinio dainavimo, akordeono metodinių grupių moksleiviai ir mokytojai. Dėkojame projekto organizatorėms Mildai Pleitaitei ir Neringai Augustauskienei!  
 
 
 

2023-2024 m. m. vyko mokytojos ekspertės Violetos Česaitienės projektas „Kaip mums sekasi?“! Dalinamės mokytojos mintimis: „Visuomet norėjau, kad visi mano mokiniai pajustų „scenos skonį“ bei koncertavimo džiaugsmą, todėl gimė kasmetinis mokomųjų arba „mažųjų“ koncertų ciklas „Kaip mums sekasi?“. Kiekvieną ciklą sudaro 3 koncertai – „Ruduo“, „Žiema“, „Pavasaris“. Projektas skatina draugystę tarp vaikų, tėvelių ir mokytojų, plečia muzikinį akiratį, atskleidžia įvairias muzikavimo ir buvimo scenoje paslaptis. Kiekvieno koncerto metu džiugina mokinių mintys, pastebimas judėjimas pirmyn muzikos pažinimo keliu ir, be abejo – besišypsantys vaikų, tėvelių ir mokytojos veidai.“

Didelė garbė atlikti kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus muziką jam klausant! 2024 m. balandžio 24 d. mūsų mokykloje viešėjo kompozitorius Giedrius Kuprevičius, kurio kūrybos muzika, itin jautriai aliekama mūsų mokyklos mokinių, papuošė lietingą pavasario vakarą! Bendraujant su kompozitoriumi netrūko juoko, jo fortepijoninė improvizacija įtraukė kiekvieną – prisipildėme geromis emocijomis ir išmintimi. Dėkojame atlikėjams ir juos paruošusiems mokytojams! Dėkojame mokytojai Nerutei Šiliūtei už galimybę iš arčiau pažinti kompozitorių! Koncerto įrašą galite rasti mūsų mokyklos → Facebook paskyroje. 
 
 

Akimirkos iš balandžio 16 d. vykusio Atvirų durų dienos koncerto „Sveiki atvykę!“. Kviečiame mokytis mūsų muzikos mokykloje!

 
 
 
 
 
 
 
 
 

2024 m. balandžio 9 d. vykęs koncertas → „Spalvingasis romantizmas“ vainikavo kelis mėnesius trukusį projektą, apjungiantį net tris mūsų mokyklos Didžiojoje salėje organizuotus fortepijoninės muzikos koncertus – kovo 19 d. koncertas → „Klasicizmo atspindžiai“, vasario 13 d. koncertas → „Iš baroko muzikos lobyno“, kurio metu senovinius šokius atliko Daivos Bagdonienės vadovaujamas Šeškinės pradinės mokyklos šokių kolektyvas „Arcus“. Kiekvienos epochos dvasią koncertų metu padėjo pajausti ir parengta vaizdinė medžiaga, pasakojimai apie įvairių laikotarpių stilistiką, tuo metu gyvenusius kompozitorius. Atlikėjai puikiai skambino savo kūrinius, įprasmindami kiekvienos epochos bruožus.

Balandžio 13 d. mokykloje įvyko jau III respublikinis jaunųjų stygininkų konkursas „Pavasario styga“, kuriame dalyvavo 105 dalyviai iš įvairių Lietuvos miestų! Vertinant gausų šių metų konkurso dalyvių būrį, skirtingose kategorijose atsakingai dirbo solidi komisija: mokytoja ekspertė Lina Tomkevičienė, profesorius Petras Kunca, mokytoja ekspertė Gintvile Vitenaite, mokytojas ekspertas Ernestas Ramelis. Dėkojame visai konkurso darbo grupei už sklandų konkurso įgyvendinimą ir iniciatyvumą. Dėkojame profesionaliems, atsidavusiems pedagogams ir koncertmeisteriams už jų nuoširdų ir kruopštų darbą!

 

2024 m. balandžio 10 d. jau vienuoliktus metus iš eilės į mokyklos Didžiąją salę rinkosi antru instrumentu – fortepijonu – besimokantys skambinti mokiniai, jų mokytojai ir koncerto „Groju, ką noriu 3” klausytojai. Girdėjome labai įvairius kūrinius: nuo baroko iki roko. Mokiniai ne tik skambino jų širdelėms mielą muziką, bet ir nuoširdžiai juos apibūdino. Dėkojame atlikėjams, ir juos paruošusiems mokytojams!

 
 
 
 

2024 m. kovo 23 d. maži ir dideli jaunieji atlikėjai iš Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos, Vilniaus Algirdo, Ąžuoliuko, Karoliniškių muzikos mokyklų, Varėnos J. Čiurlionytės menų mokyklos rinkosi į tarpmokyklinio projekto XVIII „Dainuokime ir muzikuokime drauge” koncertą, kuris vyko mūsų mokykloje! Koncerte skambėjo nuotaikingi, originalūs ir melodingi vokaliniai bei instrumentiniai kūriniai. Dėkojame visiems XVIII „Dainuokime ir muzikuokime drauge” koncerto dalyviams už padovanotas šiltas ir įspūdingas akimirkas!

Kovo 28 d. mokykloje vyko Netradicinio ugdymo diena. Mokiniai džiazavo, improvizavo, eksperimentavo bei ritmavo. Mokytojos J. Kazakevičiūtė ir J. Grinevič-Tankeliun supažindino mokinius su džiazo istorijos faktais, kvietė improvizuoti. Mokytojos J. Valaitės vedami ugdytiniai neįprastai skambančiais instrumentais spalvoms ir video vaizdams ieškojo garsinės išraiškos. O mokytoja R. Bernatonytė klausytojus ir dalyvius subūrė šauniam ritminiam pasirodymui. Mokiniai turėjo išskirtinę galimybę kartu su edukatoriumi ir perkusininku G. Mačiulskiu būgnuoti populiariausiu afrikietišku būgnu – džembe. Po kiekvienos veiklos įspūdžius mokiniai reflektavo „Diskusijų klube“.

2024 m. kovo 28 d. saulėtąją pavakarę Vilniaus paveikslų galeriją užpildė fortepijono metodinės grupės antros klasės jaunųjų pianistų atlikti lietuvių kompozitorių sukurti muzikiniai paveikslai. Skambėjo nuotaikingi lietuvių liaudies šokiai, preliudai, skerceto, pjesės, melodijos, menuetai, dainos. Dėkojame atlikėjams ir mokytojoms, besidalinusioms jauduliu. Ačiū mokytojai V. Čojienei už sugautas akimirkas, o mokytojai D. Tareilytei-Juškienei – už koncerto organizavimą ir nuotaikingą vedimą. Lietuvių kompozitorių kūryba – jų gyvenimo aušros, saulėlydžiai, mamos lopšinės, ošiančios girios ir pro lapus šokantys saulės spindulėliai, sudėti į baltai juodą fortepijono magiją. Tad kurkime ją ir puoselėkime!

2024 m. kovo 27 d. vyko patyčių prevencijos projekto „Aš neskriaudžiu kitų, prisijunk ir Tu!“ koncertas, kuriame skambėjo Vilniaus Algirdo, Karoliniškių, Naujosios Vilnios, Balio Dvariono dešimtmetės, Broniaus Jonušo, „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklų, chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“, Grigiškių meno mokyklos kolektyvų atliekama muzika! Buvo demonstruojama virtuali patyčių prevencijos dailės darbų paroda, kurią paruošė Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos, Grigiškių meno mokyklos ir Vilniaus vaikų ir jaunimo klubo „Verdenė“ mokiniai. Koncerte svečiavosi aktorius Eimutis Kvoščiauskas ir „Vaikų linija“ atstovė Eglė Tamulionytė.

Kai mokinys įžengia į sceną kartu su mokytoju, atsitinka kažkas ypatingo ir jaudinančio… Kovo 19 d. Vilniaus apskrities A. Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje vykęs muzikos edukacinio projekto „Mokinys ir Mokytojas“ renginys jau trečiuosius metus subūrė talentingus jaunuosius muzikantus ir patyrusius pedagogus bendrai kūrybai vienoje scenoje ir nuostabiai užpildė Didžiosios salės erdvę pučiamųjų ir styginių instrumentų garsais. Nuoširdžiai dėkojame dalyvavusiems mokiniams ir jų mokytojams iš Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos, Vievio meno, Vilniaus Karoliniškių muzikos ir Vilniaus Algirdo muzikos mokyklų. Su nekantrumu lauksime kitų gražių muzikinių susitikimų!

Didelė garbė Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną minėti Lietuvos Respublikos Seime! Dėkojame už galimybę kartu švęsti Nepriklausomybę, dalinantis iki širdies gelmių jaudinančia muzika Seimo Vitražo galerijoje. Dėkojame puikiai muzikavusiems mūsų mokyklos mokiniams, koncerto vedėjui Lukui Lengveniui ir mokinius paruošusiems mokytojams.

 
 
 
 
 

2024 m. kovo 7 d. Didžiojoje salėje vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimo koncertas „Minime Nepriklausomybę“. Koncerte skambėjo lietuvių kompozitorių vokalinė muzika. Dėkojame atlikėjams, koncerto vedėjams ir juos paruošusiems mokytojams!

 
 
 
 
 
 
 
Su vieversio giesmele, vis dažniau pasirodančiais saulės spinduliais, artėjant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metinėms, į mūsų mokyklą atkeliauja respublikinis kamerinių ansamblių festivalis-konkursas „Muzikuokime drauge“! Idėjos autorės Z. Šablinskienės bei įgyvendinimo komandos dėka jis vyksta nuo 2003 metų. Neveltui renginys vadinasi „Muzikuokime drauge“, nes šį gražų pavadinimą galima pratęsti žodžiais „…ir patirkime muzikavimo bei bendravimo džiaugsmą“. Renginį lydi išraiškingas, kupinas įvairių poetinių įpynimų V. Butkauskienės vedimas ir ansamblių pristatymas. Šiemet šventėje dalyvavo 117 mokinių, kuriuos paruošė 60 mokytojų.
 
2024 m. vasario 12-15 d. mokykloje vyko fortepijono metodinės dienos „Tavo žibančios akys“! Jose profesine patirtimi dalinosi Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytoja metodininkė Dr. U. Anatanavičiūtė-Kubickienė, Vilniaus muzikos mokyklos „Lyra“ ir Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytoja ekspertė A. Ragauskienė ir mūsų mokyklos mokytojos: I. Naujikaitė, A. Liasienė, J. Šablinskaitė-Sokalska, B. Jurkonytė-Hermanienė, D. Tareilytė-Juškienė, V. Kirnaitė, E. Juciūtė. Džiaugiamės mokytojų noru tobulėti ir sveikiname su įvykusiu puikiu renginiu!
 
 
Vasario 19 d. mūsų mokyklos Didžiosios salės fortepijonu F. Schuberto ir F. Chopino muziką skambino virtuozas Alexander Paley! Didelė garbė pasauliniu mastu pripažintą pianistą girdėti bei matyti iš taip arti. Labai džiaugiamės, kad mūsų mokyklos mokiniai galėjo sudalyvauti Alexander Paley meistriškumo pamokose. Meistriškumo pamokose dalyvavo: Ieva Skarulskytė, 2 kl. (mokyt. V. Česaitienė), Maryana Hryshkevich, 3 kl. (mokyt. A. Bakienė), Martynas Diečkus, 6 kl. (mokyt. S. Bulygo), Jonas Liutkus, 8 kl. (mokyt. N. Marcinkevičiūtė), Diana Kazakova, KMUG (mokyt. N. Karaškaitė).
 
 
2024 m. vasario 5-9 d. Algirdo muzikos mokykloje surengta Vilniaus miesto pučiamųjų instrumentų metodine savaite! Dėkojame lektoriams už įdomius pranešimus bei meistriškumo pamokas mūsų mokiniams! Ačiū tariame: M. Urbonui (trimitas, Vilniaus Algirdo muzikos mokykla), J. Puidokei (fleita, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla), E. Vauraitei (fleita, Pagirių meno mokykla), V. Riškui (klarnetas, Grigiškių meno mokykla), D. Grigaliūnui (saksofonas, M. K. Čiurlionio menų mokykla), T. Vaičiuliui (trimitas, Karoliniškių muzikos mokykla, J. Tallat-Kelpšos konservatorija), M. Rarivanui (tūba, Naujosios Vilnios muzikos mokykla, J. Tallat-Kelpšos konservatorija).
 

Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną paminėjome Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje! Šia itin svarbia proga įkvepiantį sveikinimo žodį tarė ministrė Monika Navickienė. Dėkojame atlikėjams Onai Mingei-Slušnytei, Patricijai Linkevičiūtė, Milanai Gabrilavičiūtei, Elijui Mazepai, mokytojoms Austėjai Lukaitei, Jolantai Stumbrienei, Reginai Pancekauskienei bei koncertmeisteriui Jurijui Suchanovui už puikų koncertą! Dėkojame ministerijos darbuotojams už jaukų priėmimą! Tegyvuoja laisvė, tegyvuoja Lietuva!

 
 

2024 m. vasario 2 d. Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje vyko tarptautinio projekto „Kaip pavadinčiau aš?“ mokyklos trečios klasės mokinių mįslių koncertas-konkursas. Atlikėjai scenoje muzikos garsais pasakojo istorijas, o klausytojai kūrė pavadinimus. Renginyje dalyvavo kūrybinės grupės: „Muzikiniai tapytojai“ (vadovė mokytoja Raimonda Svirskienė) ir „Rauginti muzikiniai agurkėliai“ (vadovė mokytoja Jolanta Grinevič-Tankeliun). Mokiniai stebino savo kūrybiškumu ir fantazija, o juos vertino komisija.

 
Nuostabių istorinių paveikslų apsuptyje Vilniaus paveikslų galerijoje 2024 m. sausio 26 d. popietę įvyko baigiamasis Respublikinio muzikos edukacinio projekto-festivalio „Garsų pasauliai“ – „Gamtos paveikslai“ koncertas! Renginys nudžiugino įsimintinais jaunųjų atlikėjų – pianistų, smuikininkų, kankliuotojų, gitaristų, šokėjų pasirodymais, leido pasimėgauti ne tik muzikoje atgijusiais ir jautriai suskambėjusiais gamtos paveikslais, bet ir spalvingu šokio pasirodymu. „Garsų pasauliai“ – tai Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų bei Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos inicijuotas projektas, įgyvendintas bendradarbiaujant dar su trimis Lietuvos mokymo įstaigomis partnerėmis – Druskininkų M. K. Čiurlionio meno, Varėnos J. Čiurlionytės menų bei Rokiškio R. Lymano muzikos mokyklomis. 
 
Nauji metai prasidėjo širdį džiuginančiais tarpmokyklinio bendradarbiavimo renginiais! 2024 m. sausio 19 d. Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos koncertų salėje vyko mūsų mokyklos ir Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos tarpmokyklinio projekto „Džiazo atspindžiai“ koncertas. Projektas pritraukė didelį būrį jaunųjų atlikėjų. Konservatorijos populiariosios ir džiazo muzikos skyriaus mokiniai bei Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos mokiniai nuostabiai atliko kūrinius, artimiau susipažino su džiazo muzikos skambesiu bei vieni su kitais.
 
 

2023 m. gruodžio 14 d. mokyklos Didžiojoje salėje skambėjo muzika, skirta Kalėdoms! Koncerte „Kai žiema sidabrą barsto“ kartu muzikavę mokiniai ir mokytojai sukūrė ilgai atmintyje išliksiančią šventinę nuotaiką. Adventinis susikaupimas, Kalėdinis jaukumas ir ateinančių naujųjų metų džiaugsmas sujungė atlikėjų ir klausytojų širdis. Dėkojame koncerto organizatoriams, atlikėjams ir klausytojams!

 
 
 
 
 

2023 m. gruodžio 6 d. Didžiojoje salėje skambėjo chorinė muzika! Dainas dainavo mūsų mokyklos Ankstyvojo muzikinio ugdymo choras (vadovė Morta Čepaitė), I kl. choras, Jaunučių choras „Ri dig do“ (vadovė Ingrita Račkauskienė), Jaunių choras „Gaida“ (vadovė Lina Tomkevičienė, chormeisterė Miglė Uleckienė). Chorams akompanavo Liudmyla Shaposhnikova ir Viktorija Švedavičienė. Koncerto pabaigoje choristus nustebino atvykęs Kalėdų senelis ir jo draugas – sniego besmegenis Olofas!

 
 
 

2023 m. lapkričio 24 d. mokyklos ansambliai ir solistai vyko į Molėtus. Itin smagiai ir turiningai praleidome laiką – dalyvavome Lietuvos etnokosmologijos muziejaus ekskursijoje, po kurios koncertavome neįprastoje aplinkoje – muziejaus apžvalgos aikštelėje, iš kurios atsiveria nepaprastai gražus Aukštaitijos ežerų ir miškų peizažas. Po ekskursijos ir koncerto keliavome į Molėtų etnografinę sodybą, kurioje valgėme krosnyje keptą aukštaitišką kugelį, o desertui skanavome aukštaitiškus varškinius žagarėlius su žolelių arbata. Dėkojame Lietuvos etnokosmologijos muziejaus gidams ir Molėtų etnografinės sodybos šeimininkei už šiltą priėmimą!

2023 m. spalio 28 d. įvyko respublikinis muzikos ir meno mokyklų akordeonistų festivalis „Akordeonas šokio ritmu“, kuriame dalyvavo 56 mokiniai ir 34 mokytojai iš dvylikos Vilniaus ir respublikos miestų! Festivalyje grojo ir jau nemažą sceninę patirtį turintys vyresniųjų klasių mokiniai, ir pirmuosius žingsnius nedrąsiai žengiantys akordeonistai. Skambėjo įvairių žanrų šokiai: klasikiniai, pramoginiai, šiuolaikiniai. Šią dieną buvo pasveikinti visi akordeono mylėtojai ir gerbėjai: mokytojai, mokiniai, klausytojai…
 
 

Dalinamės akimirkomis iš V tarptautinio jaunųjų muzikos atlikėjų konkurso „World harmony“, kuris vyko 2023 m. spalio 18 d. mūsų mokykloje. Šia proga mūsų mokykloje apsilankė Sakartvelo ambasadorė Salome Shapakidze! Konkurso dalyvių pasirodymus vertino konkurso įkūrėja ir komisijos pirmininkė Tsitsino Bichikashvili (Sakartvelas), prof. Irena Laurušienė (Lietuva), nusipelniusi mokytoja Diana Jaiani (Sakartvelas), prof. Deividas Staponkus (Lietuva), prof. dr. hab. Bogdan Makal (Lenkija), prof. Narmina Quliyeva (Azerbaidžanas), prof. Rolandas Aidukas (Lietuva)! Sveikiname visus dalyvius puikiai pasirodžius konkurse!

2023 m. spalio 5 d. Didžiojoje salėje, pradinio muzikinio ugdymo diplomų įteikimo ir tarptautinės mokytojų dienos proga, skambėjo mūsų mokyklos mokytojų atliekama muzika. Dėkojame mokytojams Viktorijai, Jokūbui, Ivetai, Ingridai, Martynui, Liudmylai, Mariui, Silvijai, Vilmai, Mortai, Gabijai, Jorigei ir Jurijui už puikų koncertą! Linkime sėkmingų, kūrybiškų ir nuotaikingų mokslo metų!

 
 
 
 
 

2023 m. rugsėjo 30 d. Didžiojoje salėje vyko Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai skirtas koncertas „Dovana senjorams“. Muzikos garsais džiugino mūsų mokyklos mokiniai ir svečiai – Naujamiesčio bočių vokalinis ansamblis „Vaivora“ (meno vadovė R. Jurgaitienė) ir Žirmūnų bočių vokalinis ansamblis „Neris“ (meno vadovė L. Jaskevičienė). Po renginio svečiai ir koncerto atvykę pasiklausyti senjorai mūsų mokyklos mokytojų kambaryje šnekučiavosi ir vaišinosi vaišėmis. Džiaugiamės puikiu ir prasmingu koncertu. Iki susitikimo kitais metais!

 
 

Dalinamės akimirkomis iš nuostabios 2023 metų Rugsėjo 1-osios šventės!
Puikus koncertas, pilna salė klausytojų, aplodismentai, didelis būrys pirmokėlių – ko daugiau reikia tokią gražią dieną? Linkime įdomių, sėkmingų ir muzikos garsais pripildytų naujų mokslo metų!

 
 
 
 
 
 

Praėjus mūsų mokyklos vasaros stovyklai „Išbandykime, kad suprastume. Mes mėgstame muzikuoti su gamta 2023!“, vis dar gyvename nepamirštamomis akimirkomis ir laukiame 2024 metų vasaros! Dėkojame Vilniaus miesto savivaldybei, šokių studijai „Dosado“, Merkinės jaunimo etnokultūros klubui „Kukumbalis“, studijai „Art&Soul“, sodybos „Dzūkijos perlas“ komandai! Dėkojame vadovėms L.Tomkevičienei ir M. Uleckienei, mokytojams N. Augustauskienei, G. Černiūtei, M. Pleitaitei, G. Tatlauskaitei, V. Jakštienei, I. Daniuliui, M. Urbonui, V. Ruzgiui ir V. Umbrasui! Už per keturias dienas pasiektus puikius muzikos atlikimo rezultatus esame dėkingi jums – Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos mokiniai!